Kontakt

O spoločnosti

HLS Body s.r.o.

 

HLS Body s.r.o. je zákaznícky orientovaná spoločnosť, ktorej filozofiou je budovať so zákazníkmi dlhodobé a perspektívne vzťahy založené na dôvere a korektnom prístupe. Preto je našou vysokou prioritou zabezpečiť našim zákazníkom kvalitné a spoľahlivé produkty a profesionálny servis.

 

Sme spoločnosť s viac než 20-ročnými skúsenosťami v oblasti predaja zdravotníckych produktov a zabezpečovania kvalitného servisu. Vďaka neustálemu sledovaniu nových trendov udržiavame krok s tými najlepšími so snahou ponúknuť Vám výrobky ktoré zefektívnia, spríjemnia a zjednodušia Vašu prácu a prinesú spokojnosť Vám a zároveň i Vašim pacientom.

 

Zameriavame sa na nákup, predaj a servis produktov určených predovšetkým do oblasti zdravotníctva. Našim cieľom je zlepšiť kvalitu poskytovaných služieb v zdravotníckom sektore (stomatológia, veterina, všeobecné lekárstvo, špecializované ambulancie, …) ako aj v ďalších centrách zdravotnej i osobitnej starostlivosti (domy dôchodcov, sociálne centrá, školy, a mnohé iné).

 

Ponúkame výrobky, ktoré sú vhodné taktiež do domácností, wellnesscentier, kancelárií, kozmetických salónov, výrobných prevádzok a ďalších pracovných odvetví.

 

Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá.